Freelanceri
freelancer
E-mailové overenie Katarína B
0.0/5 (0 Recenzia)
Člen od 5 mája, 2022
Stav profilu 63%

“ KABKA – INÁ_ A INAK „

  • 18.00€ - 30.00€ / hr
  • Slovensko
  • Uložiť

“ KABKA – INÁ_ A INAK „

Dva prívlastky, ktoré charakterizujú celú tvorbu. Rôznorodé grafické práce a pestrofarebné fotografie. To všetko sa skrýva pod týmto menom. Toto a ešte oveľa viac.

So záujmom vytváram grafické práce spojené najmä s tvorbu firemnej a produktovej identity a dizajnom tlačovín. Vo  fotografii sa špecializujem najmä na portréty a figúry, v ktorých sa ukrýva ľudskosť.

Ľudský prístup využívam aj v prístupe a komunikácii so zákazníkom. Zároveň sa mi darí prinášať na trh vlastný názor a osobité videnie sveta. Výraznosť a rozmanité výrazové prostriedky dodávajú mojej práci možnosť presadiť sa v širokej konkurencii. Ku tvorbe pristupujem s odhodlaním a snažíme sa plne vyhovieť požiadavkám zákazníka i trhu.

Mojim cieľom je ponúknuť pestrú škálu prístupov a postupov, ktoré pomôžu vášmu podnikaniu rásť.

 

🖖
Potešila by ma daľšia spolupráca s Vami, ktorá by bola pre mňa veľkou výzvou a veľkým pracovným obohatením. Rada by som spolupracovala ako externá spolupracovníčka na polovičný/čiastočný pracovný úväzok alebo na dohodu.

🎓
V roku 2014 som ukončila magisterské štúdium na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave, katedra vizuálnych komunikácii odbor grafický dizajn v ateliéri Prof. S. Stankociho a Prof. P. Chomu. V rámci štúdia som absolvovala aj odbornú stáž – Katedra fotografie a iných médií. Z predchádzajúceho pracovného života mám skúsenosti s prácou v kolektíve, ktorý tvoril a spracovával reklamu.

💻
PMP Marketing, s.r.o. (FitPlus , Ernst&Young, Libellius, Accenture, OpenSlava, LifeFitness, Weider a AICO). Reklamná a marketingová agentúra sa zameriavala aj na komunikačné riešenia pri plnení biznis cielov. Pre túto firmu som vytvárala štandardné grafické práce ako sú: bannery, brožúry, katalógy, bannery na sociálnych sieťach (FB a Instagram)…

Fidelis Group externá spolupráca trvá už viac ako 2 roky. Spolupracujem na vypracovaní obalového dizajnu liekov a kozmetických prípravkov (fľaštičky, veľkoobchodné/maloobchodné letáky, logo, cenovky, návody a brožúrky…)

Pre Fitshaker pracovala len externe a mám s takouto spoluprácou veľmi dobré skúsenosti. Vytvárala som originálne grafické koláže fotografií trénerov a ostatné grafické návrhy s dodržaním zásad brand manuálu. Na sociálnych sieťach (FB a Instagram) som umiestňovala ich bannery. Vypracovávala som aj grafické produkty podľa zadaní spoločnosti (kniha, billboard,…) a inzerciu pre všetky druhy médií. Spolupracovala 2 roky.

Veľmi zaujímavá a podnetná bola pre mňa externá spolupráca na polovičný úväzok s Edulienka o.z. Je to súkromná základná škola a ja som pracovala na ich projekte, ktorého hlavným cieľom bolo zlepšenie a zosúladenie podmienok pracovného a rodinného života. Spolupodieľala som na originálnom grafickom stvárnení učebníc pre deti tejto školy.

Pracovala som vo FitUP v spoločnosti FIT UP Slovakia s.r.o na 6 hodinový pracovný úväzok, neskôr v súčastnosti spolupracujem externe. Táto spoločnosť má svoje centrá v 7. mestách po celom Slovensku (6) a aj v Čechách (1). Pre tieto fitness centrá som vytvárala originálne grafické návrhy s dodržaním zásad brand manuálu. Na sociálnych sieťach (FB a Instagram) som umiestňovala ich bannery, grafické prezentačné videá v GIFku. Vypracovávala som aj grafické produkty podľa zadaní spoločnosti (klubové karty, plagáty, NLT, GDN…) a inzerciu pre všetky druhy médií.

Pracovala som aj v spoločnosti Start Group s.r.o. ,ktorá je prepojená s módnou značkou StartFashion, ku ktorej patria aj svetoznáme značky ako sú Napapijri, Björn Borg, North Sails, U.S. Polo Assn či Gaastra. Pre tieto značky som vytvorila tiež všetky druhy grafických návrhov, bannery na sociálnych sieťach (FB a Instagram)…

DCBI s.r.o Bratislava je malá rodinná digitálna agentúra, kde som pracovala na rôznych zadaniach. K väčším a zaujímavým zákazkám patrilo grafické spracovanie produktového katalógu pre pekáreň pričom sortiment pekárne som nafotila ja. Graficky som spracovala aj širokospektrálnu reklamu pre rodinný vinársky podnik a ostatné grafické práce pre malých klientov.

ags92 s.r.o. Bratislava sa zaoberá predajom detského sortimentu. V Predeti.sk som pracovala ako samostatná grafička necelé dva roky. Pre Český a Slovenský trh som vytvárala grafické práce rôzneho druhu: bannery, brožúry, katalógy,… Tieto grafické produkty boli publikované v časopisoch (Mama a ja SK, Máma a já CZ,…), na výkladoch, plagátoch a aj na veľkoplošných pútačoch rôzneho druhu predajní Predeti.sk. Okrem tejto práce som pre spoločnosť pracovala aj ako produktová a reklamná fotografka. Fotografie som spracovávala a zaraďovala do VO a MO katalógov. Spolupracovala som aj na príprave a finalizácii sezónnych reklamných katalógov.

Q EX s.r.o. Trenčín/Bratislava. Je to reklamná agentúra, v ktorej som vypracovávala originálne firemné logá, reklamné bilbordy, citylighty, roll up, bannery, letáky a plagáty.

🤡
Som energetická, tvorivá a otvorená novým nápadom a kreatívnej spolupráci. Práca grafika ma baví a chcem sa v nej realizovať. Z týchto dôvodov by som sa aj ja rada začlenila do Vášho kolektívu. Som pracovitá, zdravo tvrdohlavá, zodpovedná a dôsledná. Podľa mojich bývalých kolegov mám dar priviesť ľudí k inému pohľadu na život a obohatiť ich svojou optimistickou povahou a postojom k životu. So zmenou práce hľadám a teším sa na nové výzvy, možnosti realizácie a zúročenie doterajších skúseností. Excelentne ovládam grafické programy s Mac OS X – Adobe llustrator, Adobe photoshop, Adobe InDesign. Ovládam aj základy fakturácie. Som flexibilná, s tímovou prácou mám skúsenosti a nerobí mi problém zaradiť sa do nového kolektívu.

🦾
Mojim životným krédom je: „Nestačí chcieť. Musí sa drieť, keď chceme niečo dokázať.“

⭐️
Medzi moje najväčšie úspechy patrí samostatná výstava Prerušenie ticha v Trenčíne, 2.miesto v 2.ročníku fotografickej súťaže Slovak Press Photo v kategórii Portrét so snímkou „Rybárik riečny“. Som autorkou loga“ HLAVA XXI“ – vedomostná súťaž pre mladých študentov vysokých a stredných škôl SR, ktorá bola vysielaná na STV2.

Portfólia

Nebolo pridané žiadne portfólio.

Skúsenosti

Neboli pridané žiadne skúsenosti.

Vzdelanie

Nebolo pridané žiadne vzdelanie.