Freelanceri

O nás

Sme online pracovným trhom

PÚPAVA virtuálna agentúra vznikla s ohľadom na každého človeka, ktorý hľadá online pomoc v biznise. U nás nájdete nástroje na rozvoj vašich zručností, napredovanie vášho podnikania a získanie kontroly a slobody, ktoré potrebujete pre úspech. Sme online pracovným trhom mnohých talentov, ktorým poskytujeme príležitosť realizovať svoj potenciál a byť tak inštrumentálnou súčasťou vášho tímu. 

Sme hrdí na to, že môžeme zodpovedne narúšať status quo a odstraňovať „spôsob, akým sa veci robili v minulosti.“ Budúcnosť je teraz a my vytvárame profesionálny virtuálny priestor bez dlhých rokovaní a čakania. 

Chápeme, že občas potrebujete pomôcť s rutinnými administratívnymi úlohami, so správou sociálnych sietí, koordináciou vášho eshopu alebo prípravou prekladu vašej prezentácie. 

Freelanceri v PÚPAVE pochádzajú zo všetkých oblastí života a s rôznymi pracovnými skúsenosťami. Každý deň sme svedkami ich vášne a odhodlania, ktoré vkladajú do svojej práce a spoločne nám záleží, aby pre vás robili kvalitnú a profesionálnu prácu.

Môžem s istotou povedať, že tím PÚPAVA, ktorý slúži vám klientom a vám freelancerom – je stále poháňaný naším poslaním vytvárať ekonomické príležitosti pre našich ľudí na Slovensku a Česku.

Sme radi, že ste tu.
Tím PÚPAVA